Maska no tonika,ādas mitrinājums trijās minūtēs

Maska no tonika, ir ļoti efektīva metode sejas ādas mitrināšanai un tonizēšanai. Sevišķi iecienījušas lietot tonika masku (lotion mask) ir japānietes. Lai izveidotu šādu masku ir nepieciešams samitrināt tonerī pieckārtu vates salfetītes, pēc tam sadalīt salfeti kārtās un uzlikt šīs kārtiņas uz sejas uz 3-5 minūtēm.Vienu uzliekiet uz pieres, otru uz deguna, trešo uz zoda, ceturto uz labā vaiga un piekto uz kreisā vaiga. Jūs varat ļoti vienkārši mainīt šo speciālo salfetīšu formu tā kā Jums ir nepieciešams, vienkārši pastiepiet salfetīti un viņa pieņems Jums vēlamo formu. Maskas no tonikiem var taisīt kaut vai katru dienu no rītan un vakarā, viņas var aizstāt ikdienas ādas notīrīšanu ar toniku.

Piezīme: atšķīrība starp Rietumu un Āzijas ādas tonizējošajiem līdzekļiem ir tanī faktā, ka Rietumu tonikus pielieto netīrumu noņemšanai un poru savikšanai un parasti tos uzliek uz ādas ar vates tamponiņiem (diskiem). Āzijas toniki parasti darbojas kā ādas mīkstinātāji un mitrinātāji un tiek uzlikti uz ādas ar pirkstiem (tikai maskās izmanto pieckārtu salfetes). Korejieši ādas mīkstināšanai un mitrināšanai izmanto dažādus tonikus, bet japāņi dod priekšroku losjoniem.

 * * *

 «Оригинальная маска из тоника от Чизу».
С ней Вы смягчите и увлажните кожу, улучшите ее текстуру и в момент сделаете ее мягкой и шелковистой. Такая маска из тоника эффективна также как серум.
Фрагмент (скан) из книги Чизу Саэки, консультанта по красоте №1 в Японии — «Революция японского ухода за кожей»

Для этой техники Вам понадобится увлажняющий тоник (любого корейского бренда) и тонкие хлопковые салфеточки, которые делятся на слои.  Для этого идеально подойдут MISSHA Soft 5 Layer Cotton Sheet Улыбка
1. Смочите салфеточки водой и слегка выжмите их.
2. Пропитайте салфеточки полностью тоником.
Для справки: Разница тоников западной косметики и азиатской заключается в том, что западные применяются для удаления грязи и сужения пор и наносятся они с помощью ватных дисков, а азиатские тоники обычно действуют как смягчители и увлажнители кожи и наносятся руками. В корейском уходе смягчающие и увлажняющие функции несет тонер, а в японском уходе лосьон или лошн.
3. Разделите салфеточки на 5 слоев.

l 2 711x1024

4. Потяните салфетку в сторону и придайте ей форму пошире.
5. Сделайте отверстия в слое для носа и рта.
6. Покройте нижнюю часть Вашего лица, от нижнего века глаз до подбородка, используя отверстия для носа и рта.

l 3 711x1024

7. Покройте лоб с другим слоем.
8. Покройте левую щеку.
9. Покройте правую щеку.
10. Покройте подбородок и шею сколько останется. Оставьте маску на 3 минуты! Не держите маску дольше чем 3 минуты, или жидкость начнет испаряться.

l 4 711x1024

И еще один секретик от Чизу Улыбка
Нанесите маску из тоника. «Натяните» простую шапочку для душа с отверстиями для носа на лицо для экстра эффекта!

l 5 1024x746

Vēlmju saraksts


Vēlmju saraksts ir tukšs.

Vislabākie pārdevēji