HOLIKA HOLIKA Gonyak Cleansing Puff

Vērtējums: Vēl nav vērtējumu
RažotājsHolika Holika
Noliktavā:nav noliktavā 0 gab.
Preces Nr.:HH0023
3,90 €
Paziņot man

Gonyak Cleansing Puff - Sūklis Koniaku ir 100% naturāls materiāls, izgatavots no daudzgadīgā auga Amorphophallus konjac saknes kurš aug Āzijas kontineta Tālajos Austrumos. Amorphophallus konjac arī tiek pielietota kā ēdamā sakne un piemēram tiek izmantota Japāņu virtuvē. Šis sūklis pēc formas atgādina mazu apaļu bulciņu.

Šis ādas kopšanas sūklis ir no naturāla materiala un nestur nekādus ķīmiski izgatavotus materiālus, ekoloģiski drošs un augstas kvalitātes. Sūklis ir Korejiešu un Japāņu ādas kopšanas sistēmas sastāvdaļa un viņš ir ideāli piemērots pat priekš pašas jūtigākās sejas ādas attīŗīšanas. Konniaku sūklis maigi un saudzīgi attīra ādu un ādas poras, absolūti nesavainojot ādu.

Lietošanas pamācība: Tā kā sausā stāvoklī sūklis ir ciets, tad labāk ir dot sūklim pašam iesūkties ar ūdeni un samīkstināties.Vienkārši iemērciet sūkli ūdenī uz vairākām sekundēm, pēc tam izspiežiet lieko ūdeni no tā un pārliecinaties ka sūklis ir palicis pietiekami mīksts. Nespiediet sūkli pirms tas ir piesūcies ar ūdeni un palicis mīksts, savādāk sūklis var pirms laika pazaudēt savu formu. Masējiet ādu ar sūkli gan mazgāšanās ar putām laikā, gan vienkārši lietojiet to uz mitras ādas. Pēc lietošanas sūkli vajag nedaudz izskalot ar ūdeni un viegli izspiest. Lai sūklis nožūtu, pakariniet to aiz virvītes kura ir izvērta caur to. Izmantojiet sūkli, no 1 līdz 3 reizēm nedēļā. Ieteicams nomainīt sūkli ik pēc 2-3 mēnešiem.

Apjoms: 1 gab

 

 

Pēdējais pārskats

Vēl nav neviena šīs preces apskata.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
Vispirms: Novērtējiet preci. Lūdzu izvēlieties vērtējumu no 0 (slikti) līdz 5 zvaigznēm (teicami). Vērtējums:
Characters written: