MISSHA Soft 5 Layer Cotton Sheet

Vērtējums: Vēl nav vērtējumu
RažotājsMISSHA
Noliktavā:noliktavā 48 gab.
Preces Nr.:MI0013
4,00 €
❤...Bezmaksas piegāde Omniva + 10 paraudziņus pasūtījumiem virs 40.00 EUR ❤...Bezmaksas piegāde Omniva + 15 paraudziņus + Dāvana pasūtījumiem virs 50.00 EUR

Мягкие 5-слойные диски предназначены для нанесения косметических, очищающих средств и масок для лица. Могут быть разделены на 5 тонких дисков.

Это мягкие 5-слойные салфетки из хлопка идеально подходят для очищения и ухода за кожей. Отлично справляются со снятием макияжа, не оставляют ворсинок и не вызывают раздражений. Салфетки незаменимы для самодельных масок и патчей в комбинации гель+тонер или сыворотка+тонер (для эффекта тонизирования можно готовую маску-патч предварительно убрать в холодильник).

Maska no tonika, ir ļoti efektīva metode sejas ādas mitrināšanai un tonizēšanai. Sevišķi iecienījušas lietot tonika masku (lotion mask) ir japānietes. Lai izveidotu šādu masku ir nepieciešams samitrināt tonerī pieckārtu vates salfetītes, pēc tam sadalīt salfeti kārtās un uzlikt šīs kārtiņas uz sejas uz 3-5 minūtēm.Vienu uzliekiet uz pieres, otru uz deguna, trešo uz zoda, ceturto uz labā vaiga un piekto uz kreisā vaiga. Jūs varat ļoti vienkārši mainīt šo speciālo salfetīšu formu tā kā Jums ir nepieciešams, vienkārši pastiepiet salfetīti un viņa pieņems Jums vēlamo formu. Maskas no tonikiem var taisīt kaut vai katru dienu no rītan un vakarā, viņas var aizstāt ikdienas ādas notīrīšanu ar toniku.

Piezīme: atšķīrība starp Rietumu un Āzijas ādas tonizējošajiem līdzekļiem ir tanī faktā, ka Rietumu tonikus pielieto netīrumu noņemšanai un poru savikšanai un parasti tos uzliek uz ādas ar vates tamponiņiem (diskiem). Āzijas toniki parasti darbojas kā ādas mīkstinātāji un mitrinātāji un tiek uzlikti uz ādas ar pirkstiem (tikai maskās izmanto pieckārtu salfetes). Korejieši ādas mīkstināšanai un mitrināšanai izmanto dažādus tonikus, bet japāņi dod priekšroku losjoniem.

Vairak informācija >> MASKA NO TONIKA, ĀDAS MITRINĀJUMS TRIJĀS MINŪTĒS 

 

 

Pēdējais pārskats

Vēl nav neviena šīs preces apskata.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
Vispirms: Novērtējiet preci. Lūdzu izvēlieties vērtējumu no 0 (slikti) līdz 5 zvaigznēm (teicami). Vērtējums:
Characters written: