Informācija par mums

 Людмила Батакова видеоблогер Youtube в видео-обзоре сыворотки One Solution Super Energy Ampoule – Anti-Wrinkle от корейского бренда HOLIKA HOLIKA – ампульном антивозрастном средстве, обладающим высокой концентрацией полезных ингредиентов и сильным лифтинг эффектом, а так же немного о дружелюбном интернет-магазине азиатской косметики ASIKO.lv

  * * *

Laipni Lūdzam “ASIKO Asian Kosmetics“! Mūsu kompānija ir priecīga iepazīstināt Jūs ar Korejas un Japānas firmu kosmētiskajiem līdzekļiem. Tas ir pirmais Latvijā interneta veikals kurš piedāvā šo produkciju šeit uz vietas. Tātad Jums vairs nav nepieciešamības pasūtīt šo ražotāju kosmētiskos līdzekļus no trešajām valstīm, šādā veidā Jūs ieekonomēsiet gan savu naudu gan laiku.Veikala nosaukumā ASIKO ir apvienoti divi vārdi Asian Kosmetics ar mūsu transkripciju.

Interneta veikals “ASIKO Asian Kosmetics” ir sācis savu darbu 2013 gada novembrī. Mūsu mājaslapā Jūs varat ērti pasūtīt nepieciešamos kosmētiskos līdzekļus, izvēlēties apmaksas un piegādes veidu.Pasūtījumus  Jūs varat veikt 24 stundas diennaktī.

Visi kosmētiskie līdzekļi ,kuri ir pieejami mūsu veikalā, ir augstākās kvalitātes produkti un ir 100% oriģināli izstrādājumi. Visas preces tiek iepirktas tieši no ražotājiem un ir izgājis visstingrākās kvalitātes kontroles.Turklāt katrs produkts ir reģistrēts Eiropas Savienības Kosmētisko Līdzekļu Reģistrācijas Portālā, kurš ir ticis izveidots lai realizētu dzīvē ES Regulu Nr.1223/2009 ”Par kosmētiskajiem līdzekļiem”.

Interneta veikalā Jūs atradīsiet hidrofīlās eļļas, putu pieniņus priekš mazgāšanās, pīlingus,losjonus, krēmus, pret sauļošanās līdzekļus un daudz ko citu vērtīgu, interesantu un skaistu. Augstas kvalitātes fotogrāfijas un katra kosmētiskā līdzekļa apraksts, kā arī informatīvie raksti par Āzijas kosmētikas galvenajiem kopšanas principiem, ļaus Jums labāk izprast Korejas un Japānas kosmētikas pasauli.

Katrai precei ir norādits derīguma terniņš kurš ir arī redzams mājaslapā preces aprakstā! 

Katrā savā pasūtījumā Jūs atradīsiet mazas dāvaniņas – bezmaksas paraudziņus. Tāpat mēs vēlamies iepriecināt Jūs ar maksimāli ātru piegādi, jo visa kosmētika atrodas Rīgā. Preču asortiments tiks patstāvīgi papildināts, sekojiet jaunumiem.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums, tad lūdzam Jūs rakstīt mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai rakstīt mums uz WhatApp, Viber arī izmantojot sazināšanās formu.

Gribam pateikt, ka mēs būsim ļoti priecīgi dzirdēt Jūsu viedokli par ASIKO interneta veikalu. Savas atsauksmes Jūs varat atstāt sadaļā ”Par veikalu, atsauksmes”.

Vairāk informācijas par kontaktiem un rekvizītiem šeit.

 

Vēlmju saraksts


Vēlmju saraksts ir tukšs.

Vislabākie pārdevēji