(*‿*✿) WhatsApp/Viber +371 20147202
Узнайте секрет молодости азиатских женщин!

Citi jautājumi

← Return to Previous Page

PIRKŠANA UN APMAKSA

 

Kā var noformēt pasūtījumu?

Pasūtījumi var noformēt mūsu mājaslapā, vai arī sūtot e-vēstuli uz info@asiko.lv

Ko darīt ja neizdodas noformēt pasūtījumu mājaslapā?

Ja Jums neizdodas noformēt pasūtījumu mājaslapā, tad lūdzu sazinaties ar mums caur ’’Sazināšanās forma’’ vai arī sūtot epastu uz info@asiko.lv

Kā notiek apmaksa?

Apmaksa tiek veikta ar bankas pārvedumu uz SIA KK12 Swedbank bankas kontu. Pēc pasūtījuma pieteikšanas, mēs Jums nosūtīsim uz e-pastu rēķinu LV17 XXXX at visiem nepieciešajiem rekvizītiem apmaksas pārskaitījumam. Maksājuma paskaidrojumā lūdzam Jūs norādīt rēķina numuru.

Vai ir iespējams apmaksāt pasūtījumu pēc tā saņemšanas?

Nē, mēs strādājam tikai ar priekšapmaksu.

Vai var izdarīt pasūtījumu bez reģistrācijas mūsu mājaslapā?

Jā var. Jūs varat veikt pasūtījumus, likt preces grozā bez reģistrācijas. Personīgā profila lietošana atļauj Jums sekot līdzi Jūsu pasūtījumu vēsturei.

Vai visas preces ir pieejamas uzreiz?

Jā visas preces, kuras Jūs varat redzēt mūsu internet veikalā asiko.lv, ir mūsu noliktavā šeit Latvijā un mēs cenšamies nodrošināt visātrāko piegādi līdz pircējam, skaties sadaļu Piegāde.

 

PIEGĀDE

 

Kā notiek piegāde?

Piegāde notiek uz OMNIVA pakomātiem visā Latvijā vai arī at OMNIVA kurjerpasta piegādi uz Jūsu norādīto adresi. Vairāk informācijas par OMNIVA pakalpojumiem lasiet šeit.

Ar e-pastu, Jums tiks nosūtīts sūtījuma numurs at kura palīdzību OMNIVA mājaslapā Jūs varēsiet sekot Jūsu sūtījuma izpildei, kā arī Jūs redzēsiet detalizētu informāciju kā izņemt sūtījumu no OMNIVA pakomāta.

Kādas ir garantijas ,ka es saņemšu savu pasūtījumu pēc priekšapmaksas veikšanas?

SIA KK12, kurai pieder interneta veikals asiko.lv, vairākus gadus strādā Latvijas tirgū un nav bijuši gadījumi, kad klients nesaņemtu pasūtījumu. SIA KK12 ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, Reģ.No. 40103673239, kurš maksā visus nodokļus Latvijā. Mūsu mājaslapā ir izvietota uzņēmuma reģistrācijas apliecība.

SIA KK12 pievērš lielu uzmanību darbam ar katru klientu un garantē kvalitatīvu un kompetentu servisu! (*‿*✿)