(*‿*✿) WhatsApp/Viber +371 20147202
Узнайте секрет молодости азиатских женщин!

Kas ir BB krēms?

← Return to Previous Page

M Perfect Cover BB_Koh - Копировать

BB krēms (Blemish Balm cream) ir ārstējošs ādas defektu maskējošs krēms.Šis krēms tika izgudrots Vācijā, kur to izmantoja klīniku pacienti pēc plastiskajām un ādas kosmētiskajām operācijām.

Šī krēma otrā piedzimšana notika Āzijā, Dienvid Korejā kur pirmām kārtām šos krēmus novērtēja telezvaigznes un atpazīstamas publiskas personas. Korejiešu kosmetoloģijas speciālisti uzlaboja krēma formulu, pievienojot jaunus naturālus ingridientus.

Pirmkārt šis krēms ir lielisks mitrinātājs, viņu var izmantot gan kā primāro bāzi makijāžai, gan kā korektoru acīm. Šī krēma atšķirība no tonālajiem krēmiem ir tāda, ka šis krēms neaizsprosto ādas poras.

BB krēms baro ādu un cīnās pret lieku ādas taukainību, labi maskē pinnes, nelīdzenumus,sārtumus, plankumus un citus ādas defektus.

Kādu efektu dod BB krēms:

– baro un mitrina ādu

– vizuāla ādas izlīdzināšana, gaismas atstarošana

– aizsargā no kaitīgajiem UV sales stariem

– pielāgojas ādas krāsai

– palīdz problemātiskas ādas ārstēšanā

– maskē ādas defektus

– ūdens izturīgs, tāpēc var tikt piemērots kā pludmales makijāžā

Jums atliek tikai pareizi izvēlēties savu BB krēmu. Ir pieejams ļoti liels BB krēmu klāsts: sausai ādai, taukainai ādai, problemātiskai ādai, jūtīgai ādai.

Silikoni, kas ir katra BB krēma bāzes elements, nešķīst ūdenī, bet toties ir spējīgi šķīdināt taukvielas. Tāpēc priekš tā, lai nomazgātu BB krēmu ir vajadzīgs izmantot līdzekļus makijāžas noņemšanai, kuru satur savā sastāvā eļļas. Pie regulāras BB krēmu izmantošanas,vajag pieturēties pie divpakāpju ādas attīrīšanas sistēmas: no sākuma BB krēma un makijāžas noņemšana ar hidrofīlo eļļu, pēc tam ādas mazgāšana ar putu pieniņu izmantojot sietiņu putu uzkulšanai.