(*‿*✿) WhatsApp/Viber +371 20147202
Узнайте секрет молодости азиатских женщин!

Divpakāpju ādas attīrīšanas sistēma

← Return to Previous Page

Vai Jūs esat domājuši ,kā Jūs attīrat savu ādu? Ir svarīgi zināt, ka makijāžas noņemšana un ādas attīrīšana ir divas atšķirīgas procedūras. No rīta sejas ādu vajag attīrīt no liekā tauku slāņa. Vakarā nepieciešams noņemt no sejas makijāžu un attīrīt seju no puteklļiem un mikro netīrumiem, kuri pārklāj ādu dienas laikā. Tīra, gluda un vesela āda, tas ir ideāls kuru sasniegt vēlas katra sieviete. Atveriet sev Āzijas sieviešu ādas kopšanas noslēpumus un pārņemiet tos savā lietošanā.

Āzijas attīrīšanas sistēma dalās divās daļās, tāpēc šo attīrīšanas sistēmu tā arī sauc ’’Divpakāpju attīrīšanas sistēma’’. Šo sistēmu pielieto efektīvai BB krēmu, makijāžas un ’’sunscreen’’ līdzekļu noņemšanai. Sākumā tiek izmantoti eļļas līdzekļi un pēc tam putas.

Pirmā attīrīšanas pakāpe:

Lai arī cik nevainojams būtu kosmētiskais līdzeklis, viņu obligāti būs nepieciešams nomazgāt vakarā, lai neaizprostotu ādas poras. Šim mērķim tiek pilietota hidrofilā eļļa (Cleansing Oil). Viņa lieliski izšķīdina kosmētiku, tai skaitā arī ūdensizturīgo, kā arī BB krēmus, ultrovioleta aizsardzības līdzekļus (sunscreen), netīrumus un putek ļus sakrājušos ādas porās dienas laikā.

гидрофильное маслоKas tad ir hidrofīlās eļļas? Hidrofīlās eļļas ir eļļas kuras kontaktā ar ūdeni pārvēršas vieglā emulsijā. Šo eļļu sastāvā ir liels procents dažādu minerālo un augu eļļu. Kad uzliekam hidrofīlo eļļu uz sausas ādas, eļļa sāk izšķīdināt dekoratīvo kosmētiku kopā ar netīrumiem ādas porās. Uzpiliniet eļļu uz plaukstām un pielietojot masāžas kustības ar plaukstām vienmērīgi to iesmērējiet sejas ādā. Ir svarīgi šajā etapā pamasēt seju 1-2 minūtes, sevišķi tāš sejas daļas kur ir novērojami melnie punktiņi. Ar šīm eļļā var arī noņemt parasto un ūdensizturīgo tušu un lūpu krāsu. Kad līdzeklis saskaras ar ūdeni, eļļā pārvēršas par emulsiju un tauku slānis kopā ar netīrumiem tiek noņemts no sejas. Šim nolūkam mazliet samitriniet plaukstas un turpiniet masēt seju jau ar mitrām plaukstām un jūs redzēsiet kā eļļa pārvēršas emulsijā. Sajūta pēc eļļas izmantošanas ir vienkārši fantastiska. Nekādas diskomforta sajūtas, āda ir pilnībā tīra no kosmētikas un netīrumiem. Hidrofīlā eļļa pilnībā un ļoti mīksti attīra ādu un var droši tikt izmantota arī jūtīgai ādai.

Vizuāli attīrošās hidrofīlās eļļas var atšķīrties gan pēc krāsas gan pēc blīvuma pakāpes. Vienas eļļas ir šķidras tā kā ūdens, citas ir daudz blīvākas. Tāpat eļļas atšķīras pēc sastāvā iekļautajām vielām, piemēram vienas eļļas izlīdzina ādas toni, otrās nomierina ādu, trešajām piemīt pretrvecošanās īpašības. Ir pieejamas gan universālās hidrofīlās eļļas – visu ādu veidiem, gan arī eļļas speciāli izstrādātas dažādiem ādu tipiem. Tāpat eļļas ir gan bez jebkāda aromāta un ir arī eļļas ar dažādiem patīkamiem aromātiem.

Otrā attīrīšanas pakāpe:

Šī procedūra ir domāta tieši ādas attīrīšanai. Pēc nomazgāšanas ar hidrofīlo eļļu, eļļas paliekas, kosmētikas pēdas, atmirušās ādas daļiņas vajag nomazgāt un sagatavot ādu priekš aktīvajiem kopšanas līdzekļiem.

Новая папкаĀzijas sievietes šim nolūkam izmanto putojošo attīrīšanas līdzekli (Cleansing Foam), kurš ir iepakots tūbiņā. Lai putas būtu sagatavotas ‘’pareizajā’’ kondīcijā, tiek izmantots speciāls sietiņš putu uzkulšanai. Ar sietiņa palīdzību var ātri uzkult smalkas, vieglas un tajā pašā laikā blīvas putas. Tāpat sietiņa pielietošana ļaus Jums ievērojami samazināt kopšanas līdzekļu patēriņu. Uzlieciet nelielu apjomu kopšanas līdzekļa uz sietiņa, pievienojiet nedaudz ūdeni, ar 3-4 roku kustībām uzkuļiet līdzekli līdz putām. Vienu sietiņa galu satveriet ar pirkstiem, pēc tam putas uzliekiet uz plaukstas un lietojiet tās uz sejas ādas. Šīs putas arī izmantojiet sejas nomazgāšanai viegli noklājot seju biezā kārtā pāris mīnūšu laikā un paturot putas uz sejas vēl pusminūti, pēc kā visu nomazgājot ar ūdeni. Priekš tā, lai sasniegtu maksimāli labāku attīrīšanas procedūru rezultātu, mēs rekomendējam lietot Konniaku auga saknes (Amorphophallus konjac) sūkli. Tas ļoti maigi masē ādu attīrīšanas laikā, uzlabo asins mikrocirkulāciju ādā un pēc sūkļa lietošanas Jūsu āda izskatās kā maigi nopulēta.

Skaista āda – katras sievietes sapnis. Ja Jūs pareizi attīrīsiet seju, tad sejas āda ar tīrām ,mazpamanāmām porām, bez melniem punktiņiem neliks ilgi gaidīt. Un īstenībā to var sasniegt ļoti ekonomiskā veidā lietojot Āzijas kosmētiskos līdzekļus. Ar putu tūbiņu un hidrofīlās eļļas pudelīti, Jums pietiks regulārai sejas kopšanai vairākiem mēnešiem. Vienai procedūrai ir pietiekami ar zirņa lieluma putu pastas devu un vienu tējkaroti ar hidrofīlo eļļu. Iztērējot tikai 5-7 minūtes sejas notīrīšanai katru vakaru, Jūs neapšaubāmim pamanīsiet sejas ādas uzlabošanos jau pēc dažām dienām.