(*‿*✿) WhatsApp/Viber +371 20147202
Узнайте секрет молодости азиатских женщин!

Ādas kopšanas shēma – rīts

← Return to Previous Page

lat

Korejiešu un Japāņu ādas kopšanas māksla, ir ne tikai divpakāpju sejas ādas attīrīšanas sistēma, tas ir vesels rituāls, kurš ietver sevī noteiktu secību kurā viens kosmētiskais līdzeklis tiek pārklāts ar citu.Izskatīsim to sīkāk kā attēlots grafiskajā shēmā.

 

RĪTS

 

Solis pirmais: attīrīšana

No rīta ir pietiekoši nomazgāties tikai ar vienu attīŗīšanas līdzekli – vai ar putām , vai ar pūderi, vai ar krēmu vai tikai ar ziepēm. Kā redzams grafiskajā shēmā, sejas mazgāšana ar hidrofīlo eļļu nav nepieciešama no rīta.

Ja iepriekšējā vakarā esat uzklājuši nakts masku (sleeping pack, sleeping mask, overnight treatment), tad no rīta ir tikai nepieciešams noskalot seju ar vēsu ūdeni tas vēl vairāk uzlabos maskas efektu.

Solis otrais: tonizēšana

Tonizēšana tas ir īpašs process, kurš seko pēc attīrīšanas procesa. Tas palīdz normalizēt ādas ūdens balansu pēc sejas nomazgāšanas, kā arī padara ādu mīkstāku un sagatavo to krēma uzlikšanai. Šo metodi ļoti aktīvi pielieto ikdienā Japāņu un Korejiešu sievietes. Noslēpums ir tanī, ka pēc sejas nomazgāšanas vajag pēc iespējas ātrāk seju tonizēt un šim procesam jums ir nevairāk kā 3 sekundes. Uzreiz pēc sejas nomazgāšanas viegli noslaukiet seju, bet tā lai āda tomēr vēl nebūtu pilnīgi sausa un uzreiz pēc tam izlejiet tonizējošo līdzekli uz plaukstām un uzlieciet to uz sejas ādas, kakla un dekoltē un viegli paplikšiniet ar plaukstām pa ādu.

Padoms: vēl pirms ādas nomazgāšanas atveriet pudelīti ar tonizējošo līdzekli un turiet to gatavībā uzlikšanai.

Piezīme: atšķīrība starp Rietumu un Āzijas ādas tonizējošajiem līdzekļiem ir tanī faktā, ka Rietumu tonikus pielieto netīrumu noņemšanai un poru savikšanai un parasti tos uzliek uz ādas ar vates tamponiņiem (diskiem). Āzijas toniki parasti darbojas kā ādas mīkstinātāji un mitrinātāji un tiek uzlikti uz ādas ar rokām nevis ar vati. Korejieši ādas mīkstināšanai un mitrināšanai izmanto dažādus tonikus, bet japāņi dod priekšroku losjoniem.

Solis trešais: papildus kopšana

Papildus kopšanai tiek izmantota essence vai serums. Šie šķidrumi satur bāzes komponentus lielākā koncentrācijā, lai rūpīgāk varētu kopt dziļākos ādas slāņus. Tā kā molekulas šajos līdzekļos ir daudz mazākas nekā standarta krēmos, viņi ir paredzēti lai risinātu tādus uzdevumus kā tumšo plankumu gaišināšana, mazu sejas krunciņu izlīdzināšana, ādas elastīguma palielināšana.

Solis ceturtais: mitrināšana

Šajā etapā tiek izmantoti emulsija un/vai krēms priekš tā lai nostiprinātu valgumu ādā. Ja Jums ir taukaina āda, tad labāk izmantot vieglo emulsiju, sevišķi vasarā. Krēms salīdzinājumā ar emulsiju ir barojošāks un labāk uztur ādā nepeciešamo mitruma līmeni.

Padoms: uzliekiet mazliet emulsijas vai krēma uz plaukstas, pagaidiet kamēr līdzeklis sasils no Jūsu plaukstas siltuma, tas palīdz krēmam labāk iesūkties ādā. Pēc krēma uzlikšanas parīvējiet plaukstas vienu pret otru, kamēr plaukstas paliks karstas, tad piespiedit tās pie sejas. Šādi siltums no plaukstām, palīdzēs krēmam nokļūt dziļāk sejas ādā.

Piezīme: kā redzams uz grafiskās shēmas, Korejā ādas mitrināšanai izmanto gan losjonus gan emulsijas. Tai pat laikā Japānā priekšroku dod tonikiem un kosmētiskajam pieniņam.

Solis piektais: speciālā kopšana

Nākamais solis, tās ir papildus procedūras kuras ir mērķētas uz redzamo ādas defektu korekciju. Tiek izmantoti ādas krunciņu izlīdzinātāji, līdzekļi cīņai ar akne un līdzekļi pret pigmentu plankumiem.

Solis sestais: aizsardzība pret sauli

Skaistuma un jaunības saglabāšanai, nevajag aizmirst aizsardzību pret ultravioletajiem stariem gan vasarā, gan ziemā. Āzijas saules aizsargājošie līdzekļi aizsargā no Atipa un B tipa ultravioletajiem stariem. Lielākā daļa no saules aizsargājošajiem līdzekļiem ir viegla balta krēmveida emulsija, kuru ir viegli uzlikiema uz ādas, ātri iedarbojas, neatstēj nekādas pēdas (traipus u.c) uz sejas ādas.

Solis septītais: tonis

Tonālie ādas kopšanas līdzekļi ne tikai korektē ādas defektus un izlīdzina ādas toni, bet arī aizsargā to no apkārtējās vides iedarbības. Šiem nolūkiem tiek piemēroti dažādi BB krēms vai BB pūderis.