(*‿*✿) WhatsApp/Viber +371 20147202
Узнайте секрет молодости азиатских женщин!

Dabiskais sūklis no Koniaku auga saknes (Amorphophallus konjac) – kas tas ir?

← Return to Previous Page

Dabiskais sūklis Koniaku – kas tas par brīnumu?

Sūklis Koniaku ir 100% naturāls materiāls, izgatavots no daudzgadīgā auga Amorphophallus konjac saknes kurš aug Āzijas kontineta Tālajos Austrumos. Amorphophallus konjac arī tiek pielietota kā ēdamā sakne un piemēram tiek izmantota Japāņu virtuvē.

Šis sūklis pēc formas atgādina mazu apaļu bulciņu.

Kā strādā šis īpašais sūklis?

Šis ādas kopšanas sūklis ir no naturāla materiala un nestur nekādus ķīmiski izgatavotus materiālus, ekoloģiski drošs un augstas kvalitātes. Sūklis ir Korejiešu un Japāņu ādas kopšanas sistēmas sastāvdaļa un viņš ir ideāli piemērots pat priekš pašas jūtigākās sejas ādas attīŗīšanas. Konniaku sūklis maigi un saudzīgi attīra ādu un ādas poras, absolūti nesavainojot ādu.

Ideāli piemērots sejas ādas attīrīšanai arī bez kosmētisko līdzekļu pielietošanas. 2-3 reizes nedēļā, vakaros pēc sejas mazgāšanas ar divpakāpju attīŗīšanas sistēmu samitriniet sūkli Koniaku. Šim nolūkam sausam sūklim labāk dot pašam iesūkt ūdeni un palikt mīkstam atstājot sūkli zem tekoša ūdens uz dažām sekundēm. Kad sūklis ir pietiekoši samircis, viegli atspiediet lieko ūdeni un pārliecinieties ka sūklis ir palicis mīksts. Lai samitrinātu sūkli nespiediet to, jo sūklis var izmainīt formu agrāk par nolietošanas termiņu. Masējiet ar sūkli mitru un attīrītu sejas ādu. Varat masēt ādu kā mazgāšanas ar putām laikā, tā arī vienkārši mitru ādu. Šādā veidā Jūs sasniegsiet vieglas pulēšanas efektu uz sejas ādas, kā arī uzlabosiet ādas mikrocirkulāciju. Pēc sūkļa izmantošanas, viņu obligāti ir jāizmazgā skalošā ūdenī un viegli jāizspiež. Atstājiet to izžūt, pakarinot aiz virvītes kura ir izvērta caur sūkli.

Rekomendējas mainīt sūkli ik pēc 2-3 mēnešiem.

sponzh-gonyak-cleansing-puff

______________