(*‿*✿) WhatsApp/Viber +371 20147202
Узнайте секрет молодости азиатских женщин!

Brīnišķīgā Āzijas kosmētika.

← Return to Previous Page

fb-ad

Āzijas kosmētika kļūst ļoti populāra Eiropā un visā pasaulē. Ļoti liela dažādība un Āzijas kosmētikas brīnišķīgās īpašības, patīkami izbrīna visus kuri sāk lietot šo kosmētiku. Šī kosmētika padara brīnumus vārda pilnā nozīmē, jo kosmētisko līdzekļu izgatavošanas procesā tiek pielietotas unikālas satāvdaļas, tādas kā kokogle, aļģes, augļu ekstrakti, vitamīni,naturālās augu eļļas ,žeņšeņs un citi ekstrakti no augiem augošiem Korejas pussalā un augošiem uz gandrīz četri tūkstoši salām pie Korejas pussalas.

Korejiešu sievietes uzskata par ādas etalonu, tīru baltu un gludu sejas ādu. Mēģinot sasniegt šo ideālu, viņas ne tikai velta uzmanību ādas attīrīšanai, bet arī pielieto speciālus kosmētiskos līdzekļus un krēmus kuri ideāli attīra ādu.

Lielu popularitāti ir ieguvuši BB krēmi, kurus pielieto ādas mīkstināšanai, aizsardzībai pret ultravioletu kā arī pielieto ārstēšānai no pinnēm un ādas iekaisumiem. Tas viss ir pateicoties unikālajām krēmu sastāvdaļām.

Vēl viena Āzijas kosmētikas īpašība ir tā, ka gandrīz katrs kosmētiskais līdzeklis (nav nozīmes vai tas ir krēms, pūderis vai speciāls aizsardzības līdzeklis pretr ultravioletu) aizsargā ādu no ultravioletā starojuma, kurš ir viens no galvenajiem iemesliem āds novecošanai.

Izmēģiniet Āzijas kosmētiku un Jūs atklāsiet priekš sevis jaunu brīnišķīgu pasauli, kurā Tālo Austrumu senās tradīcijas ir apvienotas ar mūsdienu tehnoloģijām.

Īsumā Korejas un Japānas ādas kopšanas metodes var izteikt dažos ,bet svarīgos noteikumos kuri ir jāievēro ikdienas kopšanā un vēlams, lai tie kļūtu par paradumu.

Centieties būt skaista! Tas ir pirmais un laikam arī galvenais noteikums Jūsu darbā veidojot Jūsu personīgo izskatu.

Ja Jums ir aiz 30, lietojiet kopšanā serumus un nostipriniet to iedarbību ar krēmiem! Serumi,kā zināms ir daudz aktīvāki nekā krēmi, ātrāk iesūcas ādā un ātrāk sāk darboties.

Aizsargājiet seju no ultravioletajiem stariem visa gada garumā! Korejā un Japānā skaista āda nozīmē pērļu baltu ādu.

Regulāri lietojiet losjona maskas! Korejietes un japānietes losjonus un citus kopšanas līdzekļus uzklāj uz ādas ar salfešu palīdzību.

Labi attīriet savu ādu! Nekad neatstājiet uz nakti pat minimālu dekoratīvās kosmētikas kārtu.

Vienu reizi nedēļā, dodiet ādai ”atpūsties”! Tikai attīrīšana, bez jebkādas dekoratīvās kosmētikas. Atpūtas diena dod iespēju novērtēt izmaiņas kuras notiek ar Jūsu ādu.

Sekojiet savam uzturam, lietojiet uzturā produktus bagātus ar vitamīniem, dzeriet dienā ne mazāk kā 1,5 litrus ūdens! Korejiešu un japāņu sieviešu uzturā, tauku ir vairākas reizes mazāk nekā Eiropas sieviešu uzturā, tāds ir fakts.