(*‿*✿) WhatsApp/Viber +371 20147202
Узнайте секрет молодости азиатских женщин!

Ādas kopšanas shēma – vakars

← Return to Previous Page

lat

 

VAKARS

 

Vakara ādas kopšanai ir ļoti liela nozīme veselīgas un skaistas ādas saglabāšanā. Miega laikā āda atjaunojas un lai pastiprinātu miega ārstniecisko efektu, vajag atbildīgi attiekties ’’vakara’’ kosmētisko līdzekļu izvēlē.

Solis pirmais: divkāršā attīrīšana

Divpakāpju attīrīšanas sistēma ir domāta priekš efektīvas BB krēmu noņemšanas, grima un saules aizsardzības līdzekļu noņemšanai. Sākumā tiek izmantots eļļas līdzeklis, pēc tam putas (taukainai ādai) vai krēms (sausai ādai). Kas ir divpakāpju attīrīšanas sistēma, Jūs varat izlasīt atsevišķā rakstā, mūsu mājaslapā.

Solis otrais: eksfoliācija

Eksfoliācija (exfoliation angl.) – tā ir ādas augšējā slāņa atmirušo daļiņu/nogulšņu noņemšana. Korejiešu un Japāņu sievietes, neizmanto mums pierastos skrubjus, viņas šim nolūkam izmanto pīlingu ruļļus. Šī ir absolūti jauna kopšanas līdzekļu kategorija. Šie līdzekļi ir ļoti patīkami lietošanā. Pīlinga rullis – tas ir gēls kuru izmanto maigai ādas tīrīšanai (atmirušo ādas daļiņu noņemšanai). Šo līdzekli nepieciešams uzlikt uz tīras ādas ar vieglām masējošām kustībām, šādā veidā zem pirkstu galiņiem savācas gels pievelkot atmirušās ādas daļiņas un netīrumus no ādas porām.

Tādus pīlingus nepieciešams izmantot vismaz reizi 7-10 dienās, atkarībā no jūsu ādas tipa, bet ne biežāk kā divreiz nedēļā.

Solis trešais: masāžās krēms

Masāžā maigi stimulē nervu sistēmu, uzlabo asins riti, atjauno un balansē ādas stāvokli. 5 minūtes dienā ir pietikami, lai ādas novecošanas procesu minimalizētu. Šim nolūkam tiek piemēroti speciāli masāžas krēmi. Bet šo etapu var arī izlaist, ja Jūs sejas mazgāšanas laikā mazliet east pamasējuši seju un tonizēšanas procesa laikā esat paplaiukšķinājiši seju ar plaukstām. Taisīt vai netaisīt masāžu, ir atkarīgs no Jūsu vēlmes,noskaņojuma un brīvā laika daudzuma.

Solis ceturtais: maskas

Sejas maskas dalās dažādos tipos: barojošās, mitrinošās, tīrīšanas, tonizējošās, ārstnieciskās.

Pirms maskas uzlikšanas (vai nu parastās vai nu auduma maskas) obligāti samitriniet ādu ar toniku. Ja izmantojat masku-plēvi, tad pirms maskas uzlikšanas nepieciešams seju notīrīt ar losjonuun emalsiju, tas aizsargās ādu no bojājumiem.

Vēl viens maskas tips ir maskas no losjoniem. Šīs maskas ir pašas vienkāršākās un neprasa lielus naudas ieguldījumus. Šīs maskas ir ļoti efektīvas sejas mitrināšanai un tonizēšanai. Sevišķi iecienītas korejiešu un japāņu sieviešu vidū ir maskas no tonikiem (lotion mask, angl.).  Lai izveidotu šādu masku ir nepieciešams samitrināt tonerī pieckārtu vates salfetītes, pēc tam sadalīt salfeti kārtās un uzlikt šīs kārtiņas uz sejas uz 3-5 minūtēm. Vienu uzliekiet uz pieres, otru uz deguna, trešo uz zoda, ceturto uz labā vaiga un piekto uz kreisā vaiga. Jūs varat ļoti vienkārši mainīt šo speciālo salfetīšu formu tā kā Jums ir nepieciešams, vienkārši pastiepiet salfetīti un viņa pieņems Jums vēlamo formu. Rezultāts būs daudz izteiktāts ja Jūs maigi paplikšināsiet ar plaukstām pa tām sejas vietām kur salfetes ir uzliktas.

Ir vēl viena metode, kuru pilieto Korejas un Japāņu kosmetologi. Pirms vates salfetīšu samitrināšanas ar toneri, salfetītes var samitrināt siltā ūdenī mazliet atspižot ūdeni no tām, un tikai pēc tam samitrināt tonerī. Tālāk seko iepriekš aprakstītā procedūra, kurā salfete tiek sadalīta piecās kārtās ,kuras tiek uzliktas uz sejas.

Piezīme: atšķīrība starp Rietumu un Āzijas ādas tonizējošajiem līdzekļiem ir tanī faktā, ka Rietumu tonikus pielieto netīrumu noņemšanai un poru savikšanai un parasti tos uzliek uz ādas ar vates tamponiņiem (diskiem). Āzijas toniki parasti darbojas kā ādas mīkstinātāji un mitrinātāji un tiek uzlikti uz ādas ar rokām nevis ar vates diskiem. Korejieši ādas mīkstināšanai un mitrināšanai izmanto dažādus tonikus, bet japāņi dod priekšroku losjoniem.

Piezīme: Uz ceturto soli neattiecas nakts maskas.

Piektais solis: primārā aprūpe

Ja līdz šim solim āda jau ir saņēmusi pietiekamu mitrināšanu ar tonika maskas vai auduma maskas palīdzību, tad seruma izmantošana nav nepieciešama, bet tas ir pēc Jūsu vēlmes. Jebkurā gadījumā 1-2 reizes nedēļā, pabeigt vakara rūpi par sejas ādu vajadzētu ar kādu no nakts maskām (sleeping pack, sleeping mask, overnight treatment). Svarīgi ir nelietot nakts maskas vairāk nekā rekomendēts, tas var ’’pārbarot’’ ādu un āda var palikt ’’drupana’’.

Un nobeigumā, lai ādas kopšanas līdzekļi labāk iedarbotos uz ādu, būtu efektīvāki, ieteicams pirms lietošanas tos paturēt plaukstās vai uz pirkstiem, lai izvēlētais kosmētiskais līdzeklis paliktu siltāks un pēc tam to var viegli uznest uz ādas, tālāk sarīvējiet vairākas reizes abas plaukstas, plauksta pret plaukstu, tā lai viņas paliek karstas un tad piespiediet tās pie pieres,vaigiem un ap acīm. Tādā veidā Jūs aktivizējat Ci enerģijas straumi. Āzijas kultūrā veselīgā Ci enerģijas plūsma – tā ir dzīvības enerģija, šī enerģija maigi stimulē nervu sistēmu , uzlabo asinsriti, atjaunina un balansē ādu, minimizē ādas novecošanos.